Soczewki progresywne i nowości

Nowoczesne i wygodne soczewki progresywne

Soczewki progresywne to najnowocześniejsze i najbardziej wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących okularów korekcyjnych jednocześnie do dali, do bliży (do czytania), jak i do odległości pośrednich np. do pracy przy komputerze.

Dzięki okularom progresywnym widzenie na każdą odległość stanie się perfekcyjne i łatwe.
Proponowane i wykonywane przez nas okulary progresywne oparte są wyłącznie na najnowszej generacji soczewek okularowych firmy Rodenstock, w pełni zindywidualizowanych i dopasowanych do potrzeb i opraw Klienta.

Wszystkie soczewki okularowe oferujemy z filtrem UV, powłoką Antyreflex oraz na życzenie, w wersji wyposażonej w filtr nadmiaru światła niebieskiego.

Soczewki progresywne i biurowe

Gwarantujemy szybką adaptację i komfort.

Otrzymujecie Państwo GWARANCJĘ ADAPTACJI. Proponowane przez nas najnowsze soczewki progresywne firmy Rodenstock wykonywane są w technologii cyfrowej, uwzględniającej indywidualne parametry ułożenia oprawy i szkieł względem oczu Pacjenta i projektowane są na podstawie profesjonalnych pomiarów.

Indywidualizacja, precyzja pomiarów i wykonania skutkują najlepszym z możliwych wykorzystaniem stref progresji w soczewce okularowej, zapewniając szybką i bezproblemową adaptację.

Soczewki biurowe

Soczewki biurowe

Drugim, równie doskonałym produktem, wychodzącym naprzeciw wymogom współczesności, są soczewki typu Office tzw. biurowe. Dzięki temu rozwiązaniu praca przy komputerze stanie się wygodna, a zmęczenie ustąpi miejsca poczuciu komfortu. Soczewki te stanowią dobre uzupełnienie soczewek progresywnych.

Przy zakupie okularów progresywnych, parę soczewek biurowych otrzymacie Państwo GRATIS.

Szkła
Soczewki biurowe

Soczewki relaksacyjne

Kolejną grupą najnowszych produktów są soczewki relaksacyjne, stanowiące rozwiązanie dla osób poszukujących wsparcia podczas pracy z bliskich odległości. Ta technologiczna innowacja powoduje zmniejszenia napięcia akomodacyjnego podczas obserwacji bliskich przedmiotów, bez zdejmowania okularów przeznaczonych do dali.

Indywidualne soczewki jednoogniskowe

Również najnowsze indywidualne soczewki jednoogniskowe produkowane przez firmę Rodenstock, znajdujące się w naszej ofercie, wykonywane są w technologii cyfrowej, dopasowującej ich budowę do anatomii konkretnego Klienta, tak aby uzyskać jak największe strefy ostrego widzenia wolnego od zniekształceń peryferyjnych.

To absolutna nowość, która dodatkowo wyróżnia firmę Rodenstock, stawiając ją na czele liderów technologii optycznej w Europie.

Soczewki ograniczające przyrost krótkowzroczności

Absolutną nowość w naszej ofercie stanowią rewolucyjne soczewki okularowe Mycon firmy Rodenstock. Soczewki stworzone z myślą o zmniejszeniu przyrostu krótkowzroczności u dzieci. To rewolucyjne rozwiązanie o udowodnionej klinicznie skuteczności, służące zapobieganiu powstawania wysokiej krótkowzroczności u najmłodszych Pacjentów.

Realizujemy recepty okularowe ze zniżką z gabinetów prywatnych oraz recepty NFZ z uwzględnieniem refundacji.

Na wszystkie wykonane przez nas okulary udzielamy dwuletniej GWARANCJI dotyczącej jakości produktu oraz montażu, zapewniając Państwu w tym okresie nieodpłatny serwis.

Pan Hilary

Salony optyczne i gabinety okulistyczne w Olsztynie:

ul. Głowackiego 12

Salon optyczny i gabinety okulistyczne (vis a vis Teatru Lalek)

tel. 89 527 93 93

ul. Dąbrowszczaków 26

Salon optyczny i gabinety okulistyczne (róg ul. Kajki)

tel. 89 535 90 88

Al. Wojska Polskiego 67

Salon optyczny we współpracy z gabinetem Visus
(vis a vis Auditorium Maximum)

tel. 89 534 86 70